Hem Sevgilime Hem Arkadaşına Kaydım

herkese merhabalar. Ben Edirne’den Erdem. 21 yaşındayım. Sizlere sevgilimle yaptığım grup seksin en zevkli anlarını anlatmak istedim. Ben Edirne merkezde oturuyorum. Hülya ile aslında yeni tanışmamıştık. Onun giyim tarzı ve kulağıma gelen huyları beni ona karşı itmişti. Biraz da boşluğu değerlendirmek istemiştim aslında. Hülya ile takılan bir arkadaşım onun marifetlerinden bahsetti ve sakso çekme konusunda gayet iyi olduğunu söyledi. O günden sonra ben onunla mesajlaşmaya başladım ve sohbeti baya uzattım. İki hafta sonra da sevgili olduk. Sarışın 1.77 boylarında ve güzel fizikli bir kızdı Hülya. Süt beyazı iri göğüslerinin dekoltesini bilmeyen kalmadı neredeyse. Bana da onu yakın zamanda götürmek kalmıştı. Bu da zor değildi.

Biz sevgili olduktan sonra ertesi gece telefonda onu çok istediğimi söyleyince bana bir resim geldi ve göğüslerini çekip atmış. O andan sonra film koptu ve biz saatlerce telefonda seks konuşarak iki kez birbirimizi boşalttık. Ama biz bunun telefonla sınırlı kalmamasını istedik ve gerçeğini yaşamak için bir zaman ayarladık. Hülya Gizem diye bir arkadaşının evini ayarlamış. Gizem de onun kaşar arkadaşlarından bir tanesi. O da adı çıkmış bir kız. Neyse biz Hülya ile buluşup onların evine gittik. Gizem’in odasına geçerken bize fazla ses çıkartmayın diyerek espri yaptı ve salona geçti. Biz de bunu aldırmadan yatak odasına girdik ve biraz oturduktan sonra yakınlaşıp öpüşmeye başladık.

Biraz öpüştükten sonra ben soyundum ve sadece iç çamaşırımla kaldım. Sonra da Hülya’yı soydum ve onun süt beyazı göğüslerini yalamaya başladım. Hülya’nın zevkten çıkardığı sesleri duyan Gizem biz sevişirken kapıyı yavaşça açmış ve bizi izliyormuş. Ama o an bizim gözümüz hiçbir şey görmüyordu. Ben biraz daha yalayıp amını okşayarak onu iyice zevke getirdim ve sonra yatağa uzandım. Hülya’da çamaşırımı açıp sakso çekmeye başladı. O anda Gizem içeri girince ne yapacağımızı şaşırdık ama o da yarı çıplak geldi. Hülya da bozuntuya vermeyince Gizem de biraz okşayıp bana sakso çekmeye başladı.İkisi de enfes yalıyordu, sanki cennetteydim. Biraz daha yaladıktan sonra ise ikisini yatağa yatırıp sırayla götten siktim. Birisini sikerken diğeri içine alan yani arkadaşının amını okşuyordu ve sonra saatlerce üçümüz sikişerek zevkin doruklarına vardık.

Diğer Hikayeler...