Kuzenimi Seks Konusunda Tecrübelendirdim

Herkese merhabalar. Ben İstanbul Güngören’den Arif. 18 yaşındayım. Kuzenim Burçak ile öyle zevkli bir seks hayatı kurduk ki kendimize anlatmasam olmazdı. Kuzenim Burçak ile annesi sürekli bize gelir giderler yakın olduğumuz için. Burçak ile de aramız çok iyidir. Sürekli birlikte takılırız. Benden de bir yaş ufak kendisi. Aslında bazen tayt giyip geldiğinde beni azdırıyordu ne yalan söyleyim. Çünkü sağlam kalçaları ve güzel fiziği bazen beni farklı düşüncelere itiyordu. Ona hep güzelliğinden bahsedip iltifat dolu mesajlar atsam da seks konusunda onu bir türlü ikna edemiyordum. çünkü o konulara çok girmiyorduk. Geceleri mesajlaşırken seks dahil her şeyi onunla açık açık çekinmeden ve utanmadan konuşuyorduk.

Bir gün yine birlikteydik ve evde sadece annem ve o vardı. Ben kanalları gezerken aleti büyüten sprey reklamı çıktı ve bir de çıplak kadın vardı. annem de o sırada odada değildi ve biz birbirimize bakıp gülüyorduk. Annem de hazırlanıp komşuya güne gidecekti. O gittikten sonra biraz seksle ilgili konularda sorular sordu ve bende cevapladım. Evlenince ilk geceyi falan. Açık açık konuşmak onun hoşuna gidiyordu ama benim aletim kalktığı için odama gidip uzandım. Yoksa görse bir dert görmese iki. Canım da onunla sevişmek istiyordu ama ne de olsa kuzen zorla sikemezdim yani. Bende bir şeytanlık yaptım ve yatarken güzel bir fikir düşündüm.

Ben yatarken kalkan aletim eşofmanda çok belli oluyordu. Düz yatınca da direkt görünüyordu. Gözlerim kapalı yatarken yanıma geldi ve hiç sesini çıkarmıyordu. Bende gözlerimi açmıyordum. O sırada elini bacağıma koyduğunu hissettim. sonra da yavaşça yukarı çıkardı ve parmağı ile aletime bastırdı. Sertleştiğini ve kalktığını görünce bu sefer okşamaya başladı. Ben hala gözlerim kapalı yatıyordum. Biraz daha okşadıktan sonra ise elini eşofmanımın içine soktu. Sonra da indirip okşamaya devam etti. Ben sesimi çıkarmıyordum ve o okşadıkça ohhh diyordu. Biraz daha yukarı aşağı yaptıktan sonra yalamaya başladı. O andan sonra gözlerimi açtım ve onu kucağıma çıkarıp sevişmeye başladım. Sonra da üzerini çıkardım ve güzel göğüslerini yalayıp kalçalarına kadar her yerini yaladım. Zevkten çıldırmıştı. Sonra yarım kalan saksosuna devam ettirdim. Ardından dayatağa yatırıp götten yavaşça girmeye başladım. İlk önce ohh yavaş diyordu. Ben girdikçe o da amını okşuyordu ve daha hızlı demeye başlamıştı. Bende sonuna kadar sokup sikmeye devam ettim ve o gün üç dfa ona götten kaydım. Sonra da her istediğinde geldi ve onu sikmeye devam ettim.

Diğer Hikayeler...