Lise Arkadaşım Sevgilim Oldu

Merhabalar. Ben Kastamonu’dan Aylin. 18 yaşındayım. Kız meslek lisesinde okudum. Bu okul zamanımda en iyi arkadaşım Şeyma ile nasıl sevgili olduğumu sizlere anlatmak istiyorum. Şeyma esmer güzeli okulun biraz hareketli kızların birisiydi. Bu arada da benim en yakın arkadaşımdı. Şeyma biraz aykırı ve seksi bir kızdı. Ne kadar hareketli olsa da çok kolay sevgili yapmazdı ve azgınlığını sınıfta bizi elleyerek atardı. okula hep siye bacaklarını gösteren çorap giyerek gelir ve etek boyunu da kısaltırdı. Fiziğinin güzelliği yetmezmiş gibi hafif büyük göğüslerinin dekoltesiyle bazen bizi bile tahrik ederdi. Ara sıra boş derslerde sınıftayken beni dudağımdan öperdi ve ne kadar hoşuma gitsede devamını getiremediğimiz için içim giderdi.

Şeyma ile bu yakınlığımız devam ederken aslında onunla bir şeyler yaşamak isterdim ve istiyordum. Çünkü mis gibi kokan parfümü ve ara sıra bacaklarımı elleyerek benimle şakalaşması beni ona karşı tahrik ediyordu. Bir gün hafta sonu bizde kalsın diye annesinden izin aldık ve okul çıkışı bize gittik. Annemler daha iş yerindeydi. Ben üzerimi değiştirmeden direk kendimi yatağa attım ve uzanmak istedim. O ara çekiciliği ile karşımda durmak yerine yanıma yatan Şeyma yavrum benim deyip bacakalrımı okşamaya başladı ve bir an elini amıma sürttürüp ne güzel amcığın varmış dedi ve biraz gülüştük. Bende onun göğüslerini tutup bunlarda güzelmiş dedim.

Bizim şakalşmamız gerçekten istediğim yere gidiyordu. Şeyma hmm diyerek elini bacaklarımda gezdirmeye devam etti ve sonra yukarı çıkıp tekrar amıma getirdi. Ne yapıyorsun be yapma deyip güldüğümde şşş dedi ve biz o an öpüşmeye başladık, bir yandan da gülüşüyorduk. Öpüşmeye devam edince şeyma eteğimin altından amımı okşamaya devam etti. Çok zevk alıyordum. Sonra o üzerime .çıktı ve sevişrken kalçalarını sıkıyordum. Daha fazla dayanamayıp soyunduk ve benim küçük göğüslerimi yalamaya başladı. Sonra vücudumu yalayarak aşağıya doğru indi ve amımı okşamaya başladı. Sonra ben onu altıma aldım ve amımı amına dayayıp göğüslerini yalamaya başladım. Biz biraz daha ateşli seviştikten sonra yan yana oturup birbirimizin amcıklarını okşayarak boşaldık. sonra ikimiz duşa girdik ve duşta da biraz seviştik. Ardından da gece temiz amcıklarımızı yalayarak boşaldık ve inanılmaz bir zevk aldık. Şimdi hala daha sevişmelerimiz devam ediyor ve sevgili de aramıyoruz.

Diğer Hikayeler...